Yöresinden sofranıza

25 Temmuz 2013 09:02

Vakitsizlikten renksiz ve kokusuz market ürünleri tüketmek zorunda kalanlara iyi haber: Tazemasa.com yöresinden topluyor, kese kağıdına doldurup evinize kadar yolluyor!

Teknolojinin sunduğu imkanları akıllı ve sağlıklı beslenme için kullanmaya başlamadıysanız geç bile kaldınız. Açılan pek çok web sitesi artık kötü beslenme bahanelerini rafa kaldırıyor. İşten eve dönerken hızla markete uğrayarak burun büktüğünüz kokusuz ve renksiz sebzelerden almak istemiyor, hatta bu yüzden sebze ve meyve ağırlıklı beslenememekten şikayet ediyorsanız Tazemasa.com ile mutlaka tanışmalısınız...


Tazemasa.com Salihli'den kiraz, Kars'tan gravyer, Bursa'dan güveçte köy yoğurdu, Mersin'den üzüm, Çanakkale'den domates getiriyor ve kese kağıtlarına koyarak siparişle evinize yolluyor. Siteyi tıklayarak ürün listelerine bakıyor, hangi üründen ne kadar istediğinizi işaretleyerek adres giriyorsunuz. Bu kadar basit! Beğenmediğiniz ya da yolculuk sırasında yıprandığını düşündüğünüz ürünler aynen iade edilebiliyor. Soğuk zincir garantisiyle güvenle korunarak yolculuk eden gıdalar sunan sitede, meyve sebzenin yanı sıra kahvaltılıklar, turşular, bakliyat ürünleri ve organik seçenekler de bulunuyor.
Ürünlerinin çoğunu aracılardan değil doğrudan üretici, çiftlik ve tarlalardan getiren Tazemasa, dolayısıyla daha taze ürünleri daha uygun fiyatlara ulaştırıyor. Dilerseniz haftalık ürün paketlerinden hızlı sipariş de verilebiliyor. Böylece evinizde haftanın yemek menüsü, mevsiminden hasata göre kendiliğinden belirleniyor.

Bu konu hakkında yapılan yorumlar

Yorum Yaz
Bu konuya yorum yazan ilk kişi siz olun!